Shake&Shot Alginátová zklidňující maska

Vyprodáno Výprodej

Shake & Shot Rubber Soothing Mask - zábavné a pohodlné gumové alginátové masky, které naplní pokožku silnými aktivními látkami a zanechají ji zdravou, svěží a hydratovanou. Maska zklidňuje a obnovuje pokožku. Obsahuje vitamín K3 (menadion) a zklidňující bylinný komplex na podrážděnou pleť. Složení je obohaceno o komplex bylinných extraktů, které změkčují povrch pokožky a stimulují syntézu kolagenových vláken. 

Tato maska je ideální pro podrážděnou pokožku, ať už z důvodu akné nebo citlivosti. Díky zklidňujícímu botanickému komplexu pomáhá zmírňovat zčervenání a svědění.

JAK POUŽÍVAT:

1. Otevřete a vyjměte špachtli z víka. Smíchejte komponenty 01 Booster a 02 Ampule v kelímku.
2. Zavřete víko, zakryjte otvor prstem a dobře protřepejte, dokud se směs úplně nepromíchá.
3. Krémovou směs naneste na obličej špachtlí, vyhněte se očím a ústům. Masku je nutné aplikovat okamžitě, do 2-3 minut od smíchání.
4. Masku nechte působit 15-20 minut. Jakmile hmota ztuhne, je nutné ji opatrně odstranit, počínaje od okrajů.

Přebytek odstraňte vlhkým bavlněným hadříkem nebo podložkou.

Pokračujte dále ve své rutině péče o pleť.

! Přípravek musí být aplikován do 2-3 minut po promíchání.

SLOŽENÍ:

KROK 01 Super Booster:
Cetyl Ethylhexanoate, PEG-8 Glyceryl Isostearate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Trihydroxystearin, Silica Dimethyl Silylate, Algin, Tetrapotassium Pyrophosphate, Calcium Sulfate.
KROK 02 Zklidňovací tekutá ampule:
Water, Dipropylene Glycol, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Psidium Guajava Leaf Extract, Guaiazulene, Menadione, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Butylene Glycol, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Gardenia Florida Fruit Extract, Coptis Japonica Extract, 1,2-Hexanediol, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Hydrogenated Lecithin, Polyglyceryl-10, Diisostearate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.

139 Kč 229 Kč