Real Moisture Krém na ruce s hlemýždím mucinem, 100 ml

Novinka
Pomocí korejského krému se šneky poskytnete svým rukám dokonalou péči. Hydratační krém je velmi lehký, rychle se vstřebává do pokožky a nevytváří na rukách fólii. Jeho hlavní funkcí je hydratace suchých pokožky vašich rukou. Šnečí mucin omlazuje pokožku, nutí tělo produkovat vlastní kolagen a elastin. Korejský krém na ruce s šnečím slizem zmírní výskyt skvrn na pokožce a má protizánětlivé a vyhlazující účinky.

Při používání krému Jigott uvidíte, jak příjemně voní a nezanechává pocit lepkavosti. Dlouhodobě hydratuje vaše ruce. Po jeho aplikaci bude vaše pokožka jemná. A protože se rychle vstřebává, je vhodný i pro použití v kanceláři. 

 JAK POUŽÍVAT:

Naneste potřebné množství krému na čistou pokožku rukou. Tento krém lze použít několikrát během dne ke zjemnění hrubé kůže na loktech.

SLOŽENÍ:

Water,Glycerin,Mineral Oil,Cetearyl Alcohol,Propylene Glycol,Glyceryl Stearate,Sorbitan Stearate,Polysorbate 60,Dimethicone,Stearic Acid,Disodium EDTA,Snail Secretion Filtrate,Methylparaben,Butylene Glycol,Carbomer, Triethanolamine,Phenoxyethanol,Propylparaben,Fragrance,Limonene

89 Kč