Real ​​Aha Bha Pha Zklidňující maska

Nová řada masek od značky pro všechny příležitosti a pro všechny pleťové potřeby! Masky jsou veganské a jejich látkový podklad je vyroben ze 100% rostlinné celulózy. Látkový materiál masek je velmi tenký, dokonale přiléhá a je bohatě napuštěn esencemi pro maximální absorpci a účinek. Maska s kyselinami AHA, BHA a PHA jemně odstraňuje z povrchu pokožky zrohovatělé částečky, zabraňuje znečištění pórů a zanechává pokožku hladkou a rovnou. Mátový esenciální olej také pomáhá pečovat o póry.
AHA (kyselina citronová, glykolová, mléčná, vinná) má silný keratolytický (exfoliační) účinek: obnovuje epidermis, zanechává pokožku hladkou a stimuluje ji k tvorbě nových buněk;BHA (kyselina salicylová) - antibakteriální a protizánětlivé účinky; normalizuje tvorbu kožního mazu; odstraňuje mazové zátky;PHA (kyselina laktobionová) - velmi šetrně stimuluje obnovu pokožky a lze ji použít i na citlivou pleť. Má hojivé účinky, pomáhá pleti udržovat vlhkost a zpomaluje stárnutí pleti.
 

JAK POUŽÍVAT:

1. Naneste masku na očištěnou pokožku kosmetiky a pečlivě narovnejte záhyby.
2. Nechte působit 20-30 minut, poté jemně odstraňte a rozetřete zbytek výživné esence po pokožce.

SLOŽENÍ:

Water, Glycerin, Propanediol, Peppermint oil, Dipotassium glycyrrhizate, Citric acid, Salicylic acid, Lactobionic acid, Tocopherol, Allantoin, Dipropylene glycol, Hydroxyacetophenone, Polyglyceryl-10 laureth, Caprylyl / Sulfuric acid-10-30-Acrylate-crometholate , Ethyl hexyl glycerin, Disodium EDTA, Sodium polyacrylate...

49 Kč 66 Kč