Visible Difference Hydratační mléčný toner, 350ml

Po umytí se pokožka stává suchou, šupinatou a napnutou. Lehké mléčné peptidové tonikum od korejské značky FarmStay pomůže obnovit pleť. Neuvěřitelně lehká textura okamžitě proniká do poškozených buněk, naplňuje je živinami a vitamíny, zlepšuje metabolické procesy a činí pokožku hladkou a zářivou. Ultra výživné složení produktu pomáhá změkčit suchou pokožku a účinně bojovat proti změnám souvisejícím s věkem. Toner navíc vytváří na povrchu pokožky hustý ochranný film, který zabraňuje pronikání škodlivého ultrafialového záření a toxinů. Tonikum také zabraňuje pigmentaci, bělí stávající pigmentaci a zanechává pokožku svěží a odpočatou.

Mléčný extrakt ve složení výrobku změkčuje suché oblasti pokožky, intenzivně hydratuje a hluboce vyživuje. Pomáhá eliminovat mimické a věkové vrásky, bojuje s vyrážkami a zarudnutím kůže. Přispívá k vyrovnání tónu a reliéfu.

JAK POUŽÍVAT:

Naneste dostatečné množství přípravku na kosmetický tampon a lehkým otíráním vyčistěte pleť.

SLOŽENÍ:

Water, Glycerine, Propylene Glycol, Glycereth-26, PEG/PPG-17/6Copolymer, Carbomer 940, Alcohol (2,5%), Methylparaben, PEG-60HydrogenatedCastorOil, perfume, Phenoxyethanol, Triethanolamine, Sodium Hyaluronate, Milk Protein Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract...

209 Kč 269 Kč