PH-BALANCING Čisticí pěna pro obnovení rovnováhy pH s extraktem z aloe a hlemýždím mucinem, 150 ml

Novinka
Čistící, hypoalergenní a hydratační pěna na obličej obohacená o výtažek z aloe vera a výtažek z hlemýždího slizu. Optimální rovnováha mezi kyselinami a zásadami výrobku umožňuje zachovat dostatečnou hydrataci i po umytí a neutralizuje nepříznivé účinky tekoucí vody. Skvěle se hodí pro citlivou pleť a pleť se sklonem k vyrážkám, jemně čistí pleť bez podráždění a udržuje hydrolipidickou rovnováhu pokožky a zdravou pleť.

Přípravek vytváří bohatou pěnu, jejíž mikrobublinky pronikají hluboko do pórů a účinně rozpouštějí mastné zátky a zbytky make-upu, mají vynikající čisticí schopnost a odstraňují až 99,87 % jemného prachu, nečistot, kožního mazu a zbytků make-upu, nezanechávají pocit pnutí a vysušení a udržují pleť hydratovanou i po vyčištění. 

 JAK POUŽÍVAT: 

1. Navlhčete si obličej teplou vodou. 

2. Vezměte malé množství čisticího přípravku na obličej a naneste jej na konečky prstů. 

3. Napěňte a jemně vmasírujte čisticí prostředek do obličeje. 4. Důkladně si opláchněte obličej teplou vodou. 

SLOŽENÍ

Water, Stearic Acid, Lauric Acid, Myristic Acid, Glycerinm, Sodium Laureth Sulfate, Polyquaternium-7, Potassium Hydroxide, Lauramide Dea, Snail Secretion Filtrate, Sodium Hyaluronate, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Melaleuca Alternifolia (Teatree) Extract, Chaenomeles Sinensis Fruit Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Phenoxyethanol, Fragrance.

279 Kč 329 Kč