Aha.Bha.Pha 30 Days Miracle Acne Čisticí pěna, 100ml

Some By Mi AHA-BHA-PHA 30 Days Miracle Acne Čisticí pěna s komplexem kyselin a rostlinných extraktů. Výrobek jemně čistí pokožku, odstraňuje všechny nečistoty, zbytky make-upu, přebytečný kožní maz a odlupování. Je zaměřen na obnovu pokožky, urychluje hojení zánětů, zklidňuje podrážděnou pokožku a večer tónuje. Výrobek tvoří bohatou pěnu, jejíž bubliny jsou schopny proniknout hluboko do pórů.

3 typy kyselin jsou zaměřeny na hloubkové čištění a obnovu pokožky:

  • Kyseliny AHA exfoliují stratum corneum epidermis, odstraňují odumřelé kožní buňky a další nečistoty;
  • BHA (5 000 ppm) rozpouštějí komedony, pomáhají odstraňovat hlubší nečistoty a přebytečný kožní maz v pórech a normalizují rovnováhu vody a tuku v pleti;
  • Kyseliny PHA zabraňují ztrátě vlhkosti a jemně odlupuje, zklidňuje a eliminuje podráždění pokožky.

Komplex Truecica (160 200 ppm):

  • Výtažek z Centella asiatica - má protizánětlivé a hojivé účinky na rány, pomáhá obnovovat bariérové vlastnosti pokožky a zadržovat vlhkost, snižuje citlivost pokožky, snižuje otoky.
  • Extrakt z listů čajovníku - zklidňuje pleť, působí antisepticky, reguluje tvorbu kožního mazu, obnovuje rovnováhu mezi vodou a tukem, pomáhá v boji proti zánětům, akné a dalším nedokonalostem pleti.
  • Extrakt z pelyňku - má baktericidní, antiseptické a protizánětlivé účinky. normalizuje hydrolipidovou rovnováhu pleti, léčí akné.

JAK POUŽÍVAT:

1. Vytlačte požadované množství produktu;
2. Napěňte to ve svých dlaních;
3. Rozetřete po povrchu pokožky lehkými masážními pohyby;
4. Zbytek produktu opláchněte teplou vodou.

SLOŽENÍ:

Water, Glycerin, Centella Asiatica Extract, Palmitic Acid, Stearic Acid, Lauric Acid, Myristic Acid, Potassium Hydroxide, Lauryl Betaine, Butylene Glycol, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Beeswax, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Water, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Potassium Cocoyl Glycinate, Salicylic Acid, Dipropylene Glycol...

419 Kč