AGAVE Cooling Hydrogelové oční náplasti, 60ks

Vyprodáno

Zklidňující a chladivé náplasti pod oči ​​Petitfee Agave pro intenzivní hydrataci a tonizaci eliminují otoky a kruhy pod očima, dodávají svěžest a zklidnění. Hluboká hydratace pomáhá udržet pokožku mladistvou a zabraňuje vzniku vrásek a váčků. Produkt lze také použít jako lokální masku pro oblast mezi obočím, na krku a u nosoretntních vrásek. Výtažky z agáve a borůvek jsou bohatým zdrojem prospěšných vitamínů a minerálů, které léčí a zpomalují proces stárnutí pokožky. Pomáhají udržovat vlhkost v buňkách, posilují imunitní systém a mají vysokou antioxidační aktivitu.

JAK POUŽÍVAT:

1. Pomocí špachtle uchopte náplast a opatrně ji položte na vyčištěnou pokožku pod oblastí očí.
2. Počkejte 20-30 minut a náplasti odstraňte.
3. Zbývající esenci neoplachujte, rozetřeteji ji lehkým poklepáním a nechejte vstřebat.
U velmi suché pokožky a pokožky s hlubokými vráskami lze dobu expozice zvýšit na 40 minut. Pro zvýšení účinku proti otokům uložte balíček s náplastí do chladničky.

SLOŽENÍ:

Water, Glycerin, Calcium Chloride, Ceratonia Siliqua (Carob) Gum, Xanthan Gum, Butylene Glycol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Ethyl Hexanediol, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Citrus Grandis (Grapefruit) Seed Extract, Bambusa Textilis Stem Extract, Pinus Palustris Leaf Extract, Phenoxyethanol...

439 Kč